אתר הבית -  בן-ארי משרד עורכי דין   

 

הקמת עסק, הכנסת שותף, הפיכה לזכיין של רשת גדולה, הפצה עצמאית או דרך מפיצים וסוכנים או כל מהלך עסקי משמעותי אחר היא אחד מהמהלכים הכלכליים המהותיים ביותר בחיי כל יזם  ובעל חברה.

כאשר אנו מחליטים לצאת לדרך במהלך עסקי חשוב שיהיו פרוסים לפנינו שורה של נתונים, הערכות, חוות דעת ועובדות שיסייעו לנו לקבל את ההחלטות הנכונות. לשם כך עלינו להיעזר באנשי מקצוע רבים ומגוונים, החל ממנהל סניף הבנק, רו"ח, כלכלן, עו"ד וכלה בשכן או בן המשפחה "המקושר והמבין" ובבן הזוג.

אך בסופו של יום, ההחלטות והאחריות בעסקים הקטנים והבינוניים נופלות על כתפי היזמים החדשים או המנוסים, בעלי העסק או החברה שצריכים לדעת להבין, לנתח ולסנן את כל חוות הדעת וההמלצות העסקיות, הכלכליות והמשפטיות לכדי שורה של החלטות חשובות וקריטיות שיקבעו במידה רבה את הצלחת המיזם או העסק.

 

משרדנו מתמחה בליווי ובמתן פתרונות משפטיים תוך ראיה עסקית, כלכלית, שיווקית ומתוך הבנת החזון העסקי וצרכי ויכולות היזם או בעל העסק – ייחודנו, ביכולתם של עורכי הדין במשרדנו שעשו את רוב חייהם המקצועיים בתפקידי שיווק, מכירות, פיתוח עסקי וניהול בכיר במרבית ענפי המשק הישראלי וכן פעילות של מסחר והפצה בחו"ל.

 

סיכויי ההצלחה הפוטנציאלים של כל מיזם או עסק, החל מהקמת חנות וכלה ביצוא והסכמי שיווק והפצה בחו"ל תלויים, ראשית כל, בחוזה העסקי שיחתם ולכן יש לעבור עליו בקפידה תוך הבנה מלאה של כל סעיף וסעיף ברמה המשפטית וברמה העסקית.

כל עסקה נבחנת ומנותחת בקפידה ע"י עו"ד ובעלי מקצוע נוספים המלווים את כל התהליך יחד עם היזם/ בעל העסק.

 

משרדנו מתמחה בין השאר, בנושאי הסכמי הפצה, הן מצד המפיץ והן מצד החברה,  הסכמי שיווק ומכירות וקניית ומכירת חברה או עסק הסכמי זיכיון והסכם זכיינות  הן מטעם הזכיין והן מצד המזכה, הסכמי שותפות, הסכם סוכן וסוכנות וכמובן הסכמי שירותים עם כל בעלי המקצוע הרלבנטיים בכל תחומי התעשיה- החל מאופנה, רכב ומזון וכלה בחברות הייטק ותעשיה. בהמשך, החלטנו לייחד פרק שלם לדוגמאות חוזים והסכמים, לעיונכם. 

 נשמח לקבל הערות והארות

  

  צוות האתר.

                            

                                      

  *הבהרה חשובה: אם הינך מבקש מידע אודות המשרד, בחר בקישור המתאים, כאשר פעולה כאמור תיחשב כפניה יזומה מצדך לקבלת מידע בכתב אודות המשרד, וכן הסכמתך המלאה, ללא  סייג, לאמור להלן בפסקה זו.  

המידע המסופק באתר זה הינו בבחינת מידע אינפורמטיבי כללי בלבד ועשוי לכלול טעויות ו/או שגיאות ו/או השמטות ו/או אי-דיוקים למיניהם. חוקים הנמצאים בתוקף  עשויים להשתנות בכל זמן. לפיכך, בשום אופן אין להתייחס למידע המסופק באתר כהמלצה לפעול ו/או להימנע מלפעול ו/או משום ייעוץ משפטי כל שהוא. בכל מקרה,  יש לפנות לעורך-דין לקבלת ייעוץ משפטי.

  

       * אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש ממשרד עורכי דין בן- ארי  Copyright © 2013 כל הזכויות שמורות לתקנון

 

 

       WWW.HANAYA.CO.IL/BUSINESS

 

צור קשר