הפורטל הישראלי לדו"חות תנועה *   

 

 

 

WWW.HANAYA.CO.IL/TRAFFIC1   

 

 

   אתר הבית -  בן-ארי משרד עורכי דין   

 

לצערנו, כמעט כל נהג נתקל בימי חייו במקרה הטוב בדו"ח תנועה הידוע יותר בכינוי דו"ח משטרה, ובמקרה הפחות נעים בהזמנה לדין ואף בכתב אישום שכנגדו בבית משפט לתעבורה. אנו החלטנו שיש מקום לפורטל מקיף וממצה שידון אך ורק בנושא זה וינסה לספק את כל המידע החשוב והרלבנטי שחייבים לדעת.

 

ראשית נפתח במדריך המלא והמקיף לנאשם בעבירות תנועה או תאונת דרכים ובו פירוט מקיף של הנושא בכלל ותוכן עניינים לאתר זה. בד"כ אנו נקבל דו"ח תנועה באופן ידני משוטר שעצר אותנו לאחר שהבחין בעבירה או במשלוח בדואר רשום לאחר שצולמנו בידי מצלמה דהיינו דו"ח מצולם.

סקרנו עבורכם חלק מהעבירות עליהן אנו עלולים לקבל דו"חות, כגון: מהירות מופרזת, אור אדום, נהיגה בשכרות, אי ציות לתמרור עצור. וכמובן שהוספנו פרק שדן בערעור דו"חות בגין עבירות אלו ואחרות וההתיישנות של קנסות התעבורה לאחר מכן.

 

נושא נוסף וחשוב הוא נושא הגשת כתבי אישום בגין מעורבות בתאונות דרכים , התהליך הצפוי בבית המשפט לתעבורה והעונשים הצפויים.

וכמובן לסיום הוספנו את הפרקים הלא נעימים אך הכרחיים שדנים בנקודות החובה ופסילה או שלילת רישיון.

 

פרקים נוספים לנוחיותכם ועיונכם : פסיקה וחקיקה ומידע שימושי

 

 נשמח לקבל הערות והארות

 

צוות האתר

 

 

דו"חות חניה- הפורטל הישראלי    דו"חות תנועה - הפורטל הישראלי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *הבהרה חשובה: אם הינך מבקש מידע אודות המשרד, בחר בקישור המתאים, כאשר פעולה כאמור תיחשב כפניה יזומה מצדך לקבלת מידע בכתב אודות המשרד, וכן הסכמתך המלאה, ללא  סייג, לאמור להלן בפסקה זו.  

המידע המסופק באתר זה הינו בבחינת מידע אינפורמטיבי כללי בלבד ועשוי לכלול טעויות ו/או שגיאות ו/או השמטות ו/או אי-דיוקים למיניהם. חוקים הנמצאים בתוקף  עשויים להשתנות בכל זמן. לפיכך, בשום אופן אין להתייחס למידע המסופק באתר כהמלצה לפעול ו/או להימנע מלפעול ו/או משום ייעוץ משפטי כל שהוא. בכל מקרה,  יש לפנות לעורך-דין לקבלת ייעוץ משפטי.

 

   * אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש ממשרד עורכי דין בן- ארי ושות' Copyright © 2007 כל הזכויות שמורות.     לתקנון האתר  

 

דף הבית