הפורטל הישראלי לחיובי מים

        

במשך שנים התרגלנו לשלם את חשבון המים והביוב בצמוד לחיובי הארנונה לרשות המקומית מדי חודש בחודשו, בכל בעיה או תקלה פנינו ישירות לרשות ולמעשה היא הייתה הכתובת היחידה שלנו לכל דבר הקשור לצריכת המים החל מהתשתית וכלה בגבייה.

בשנת 2010 חלה המהפכה בפועל כאשר כל תחום והמים והביוב ברשויות המקומיות, לרבות בנושאי הגביה והתפעול  הועברו עפ"י חוק לגופים חיצוניים. לשם כך הוקמו תאגידי מים בכמעט כל רשות (כיום ישנם כ- 52 תאגידי מים ברחבי ישראל) עם מנגנון נפרד מהעירייה וכך כל התנהלות התושבים כיום הינה למעשה מול התאגיד.

עם הקמתם של תאגידי המים נכנסו לתוקף תקנות חדשות בנושאים שונים בתחום המים והביוב ונגבים תעריפי מים וביוב חדשים ואנו הצרכנים צריכים לשלם תעריפי מים וביוב המשקפים את עלותם (וזאת לדברי הרשויות).

בנוסף שונו חלק מהנהלים הקודמים הנושא זה: החל מחיבור חדש למים, ערעור על חיובים, ערעור על צריכת יתר וכו'.

אתר הבית של משרד עורך דין בן ארי בנושא חיובי מים וביוב הוקם על מנת להעניק ידע ואינפורמציה בדיוק בנושאים אלו ואחרים בתחום המים והביוב ולסייע  לאזרח הקטן" ולחברות בהתנהלות מול תאגידי המים

אנו באתר נשמח לענות לכל שאלה בעניין זה ואחרים, אנא אל תהססו לפנות אלינו בכל בקשה.

 

 

 נשמח לקבל הערות והארות

  

  צוות האתר.

                              

      

              דו"חות חניה- הפורטל הישראלי        דו"חות תנועה - הפורטל הישראלי          חיובי מים- הפורטל הישראלי

 

 

 

 

      *הבהרה חשובה: אם הינך מבקש מידע אודות המשרד, בחר בקישור המתאים, כאשר פעולה כאמור תיחשב כפניה יזומה מצדך לקבלת מידע בכתב אודות המשרד, וכן הסכמתך המלאה, ללא  סייג, לאמור להלן בפסקה זו.  

המידע המסופק באתר זה הינו בבחינת מידע אינפורמטיבי כללי בלבד ועשוי לכלול טעויות ו/או שגיאות ו/או השמטות ו/או אי-דיוקים למיניהם. חוקים הנמצאים בתוקף  עשויים להשתנות בכל זמן. לפיכך, בשום אופן אין להתייחס למידע המסופק באתר כהמלצה לפעול ו/או להימנע מלפעול ו/או משום ייעוץ משפטי כל שהוא. בכל מקרה,  יש לפנות לעורך-דין לקבלת ייעוץ משפטי.

  

      * אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש ממשרד עורך דין בן- ארי ' Copyright © 2007-2012 כל הזכויות שמורות.  לתקנון האתר    

 

דף הבית